View Single Post
REKLAMA

stare 08-08-2010   #1
vic171
...::Redaktor Sportowy::...

 
Zarejestrowany: Jan 2010
Postów: 1007


Piwka Panel Piwny:
Reputacja: 1
vic171 is an unknown quantity at this point
Domyślnie Guardiola zadowolony z wyjazdu do Chin

Barca zwycięstwem kończy swoje tournee po Chinach. Tym razem Duma Katalonii pokonała Beijing Guoan 3-0. Bramki dla podopiecznych Pepa Guardioli strzelali Roberto, Nolito oraz Ibrahimovic.

Oto, co mówił po meczu trener mistrzów Hiszpanii: "Znam dobrze wszystkich zawodników z Barcy B. Po tym tournee nie ma żadnego, któremu mógłbym coś zarzucić. Wszyscy z nich wypadli bardzo pozytywnie. Szkoda, że Tello doznał kontuzji na treningu. Nasze przygotowania są ciężkie i pracujemy bardzo dobrze. Mamy dobrą grupę piłkarzy i nie możemy na nic narzekać. Teraz wracamy, żeby kontynuować pracę".

"Szkoda, że spotkaliśmy się tutaj z bardzo słabymi boiskami. Nie można grać w takich warunkach. Ryzykowaliśmy tutaj kontuzją i jestem zadowolony, że nikomu nic się nie stało. Nie możemy jednak za bardzo narzekać. Musimy się przystosowywać do warunków. Mówimy tylko pewne rzeczy, żeby poprawić sytuację w przyszłości".

"Nasza kampania transferowa jest nadal otwarta. Zobaczymy, kto będzie dostępny, ale nie ma pośpiechu. Jestem pewien, że już teraz moglibyśmy rywalizować, ponieważ mamy bardzo dobrych zawodników".

"Wracając do młodych graczy, nie można na nich za bardzo naciskać. Musimy ich chronić, jeśli mają się rozwijać".
vic171 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem