Sport, Forum, Zobacz

Wróć   Forum Sportowe
» Regulamin
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie regulaminu

REGULAMIN

1. Forum Sportforum.pl jest miejscem gdzie użytkownicy mogą wymieniać między soba swoje pomysły i opinie na temat sportu lub innych tematow w odpowiednim miejscu (dziale, temacie) z poprawnym tytułem. Nie akceptujemy postów, tematów zawierających blędy w klasyfikacji sportu. Wszystkie twoje decyzje dotyczące klasyfikacji i treści w postach,tematach powinnieneś przedyskutować z Moderatorem.
2. Korzystanie z sportforum jest darmowe, ale nie zarejestrowani użytkownicy (goście) moga tylko oglądac forum.

3. Zanim przyłączysz sie do aktywnego brania udziału w dyskusji powinnieneś zapoznać się z regułami panującymi na forum, edytowanie i pisanie postów, cytowanie innych postow i tym podobne, aby ułatwić innym użytkowniką korzystanie z forum.


4. Na sportforum absolutnie niemile widziane są wszelkie treści stanowiące sprzeczność z polskim prawem, w szczególności wzywających do nienawiści na jakimkolwiek tle, czy też propagujących pornografię, przemoc i faszyzm, nietolerancję względem wyznania czy orientacji seksualnej, a co za tym idzie nie będzie tolerowane umieszczanie treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszające zasady etykiety i dobrego wychowania skierowanych do osobowości prawnych, grup wyznaniowych, mniejszości rasowych, seksualnych etc.

5. Na sportforum nie będą akceptowane treści mające na celu obrażenie innego użytkownika forum.

6. Ograniczenie wulgaryzmów do minimum przez użytkowników forum jest mile widziane.

7. Temat wypowiedzi powinien być jednoznacznie związany z przeznaczeniem działu, w którym się znajduje, a tytuły zakładanych tematów powinny być jasne i czytelne, mówiące wyraźnie, czego dotyczą.

8. Odpowiedzi w tematach powinny dotyczyć bezpośrednio założonego tematu. Posty nie wnoszące nic do tematu lub odbiegające od jego założenia, wprowadzające nowy wątek (tzw. oftopic) będą usuwane/edytowane bez konieczności powiadomienia na pw autorów tych postów, ze szczególnym uwzględnieniem osobistej wymiany zdań (sprawy prywatne należy załatwiać przez pw). W przypadku powtarzających się sytuacji z odbieganiem od wątku głównego dyskusji i/lub pisaniem wypowiedzi nie związanych z założonym tematem, userzy to robiący będą karani ostrzeżeniami.

9. W odpowiedziach należy powstrzymywać się od zamieszczania postów nic nie wnoszących do dyskusji, np. o treści "lol", „żal” ect. oraz postów będących wyłącznie powtórzeniem informacji podanych już w wątku przez innego uczestnika forum.

10. Wszelkie posty umieszczane w niewłaściwym dziale będą przenoszone przez moderatorów do właściwego działu bez powiadomienia autora.

11. Należy unikać powielania istniejących już tematów. Przed założeniem tematu dotyczącego jakiegoś aktualnego zagadnienia , należy prawdzić na kilku ostatnich stronach w danym dziale lub przez funkcje szukaj , czy topic na ten temat nie został już założony.

12. Umieszczanie przez uczestników na sportforum komercyjnych przekazów reklamowych jest sprzeczne z zasadami funkcjonowania forum.

13. Nie będzie akceptowane działanie wymierzone w sprawne funkcjonowanie sportforum. Dlatego też zabronione jest: używanie kodu dynamicznego, dublowanie nicków, spamowanie i flooding, a także używanie capslocka oraz powiększania czcionki do pisania całych postów

14. Sportforum Team nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych wiadomości.

15. Za nieprzestrzeganie regulaminu sportforum, użytkownikom grozi zawieszenie kont na czas określony, lub usunięcie z forum nieodwołalnie.

16. Pełnoprawni użytkownicy sportforum (zarejestrowani) mają prawo aktywnie komentować i zgłaszać zaistniałe nieprawidłowości na forum, poprzez wystosowanie raportowania postu lub w szczegolnych przypadkach prywatnej wiadomości do administratora bądź moderatora forum.

17. Administratorzy oraz moderatorzy maja prawo edytować i kasować posty, które naruszają regulamin, bądź uniemożliwiają dalszą rzeczową dyskusję na dany temat.

18. Ostateczne decyzje będą podejmowane przez administratorów sportorum, natomiast wszelkie sprzeciwy odnośnie tych decyzji, prowadzone w sposób ordynarny, będą kończyły się zawieszeniem konta danego użytkownika.

ADMINISTRACJA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOSCI ZA EWENTUALNIE UMIESZCZANIE NA FORUM PIRACKICH PLIKÓW.
Pliki są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:00.


Powered by vBulletin® Version 3.7.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.2.0