Sport, Forum, Zobacz

Sport, Forum, Zobacz (http://www.sportforum.pl/)
-   Newsy - siatkówka (http://www.sportforum.pl/newsy-siatkowka/)
-   -   Pierwszy dzień Memoriału Agaty Mróz (http://www.sportforum.pl/newsy-siatkowka/1617-pierwszy-dzien-memoria-u-agaty-mroz.html)

TeRRor 18-10-2009 09:48

Pierwszy dzień Memoriału Agaty Mróz
 
http://iv.pl/images/ok5vgbgcu5cf6ta9cwn2.jpg
Wspaniała atmosfera, świetne mecze siatkarskie, gwiazdy na scenie i przede wszystkim szczytny cel. Tak wyglądał pierwszy dzień pierwszego dnia Memoriały im. Agaty Mróz-Olszewskiej nad którym honorowy patronat objęły Pani Maria Kaczyńska, Jolanta Kwaśniewska oraz Pani Danuta Wałęsa. Pierwszy dzień rozpoczął się od konferencji medycznej na której poruszano kwestie przeszczepu szpiku kostnego oraz krwiodawstwa. Następnie odbyły się mecze półfinałowe w pierwszym z nich BKS Aluprof Bielsko-Biała pokonał 3-0 Palma Volley Mallorca. BSK Bielsko-Biała to zdobywca Pucharu Polski a Palma Mallorca to wicemistrz Hiszpanii. Drugi półfinał to starcie obecnych Mistrzyni Polski MKS Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna z obecnymi Mistrzyniami Chorwacji ZOK Rijeka. Polki wygrały również 3-0, pierwszy i drugi set były wyrównane jednak trzeciego Chorwatki odpuściły totalnie. W niedzielnym finale o godzinie 13.30 w Katowickim spodku spotkają się wiec pierwsza i druga drużyna poprzedniego sezonu Puls Ligi Siatkarek. Emocje Gwarantowane!
Ważniejszą jednak rzeczą od meczów było akcja mająca na celu zbiórkę krwi oraz pozyskanie dawców szpiku kostnego. Zainteresowanie było wielkie a krew można było oddawać w specjalnych autobusach które stały przed "Spodkiem". Zwieńczeniem pierwszego dnia imprezy był występ Mezo oraz Kasi Wilk. Na trybunach można było spotkać między innymi zdobywczynie Brązowego Medalu z Igrzysk Olimpijskich w latach 60-tych, byłego trenera Reprezentacji Polski Kobiet w siatkówce Andrzeja Niemczyka który poprowadził polki do zdobycia dwóch Mistrzostw Europy w 2003 i 2005 roku, oraz siatkarki obecnej reprezentacji np Milenę Rosner. Zapraszam wszystkich serdecznie na drugi dzień który rozpocznie się meczem finałowym następnie meczem pokazowym Mix siatki w którym wystąpią sportowcy i artyści a na koniec imprezy zagrają Pin i Ewelina Flinta.
Prosto z Katowickiego Spodka dla sportforum. Jakub Klęczar

vincemagic 19-10-2009 17:30

Rip
 
nie sadzilem ze tak szybko uslyszymy zdanie" Memorial Agaty Mroz"... szkoda jej:( RIP


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:36.

Powered by vBulletin® Version 3.7.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.2.0