Piwka Panel Piwny:
Reputacja: 2
krzysiek0912 is an unknown quantity at this point
Domyślnie Aston Villa wygrywa z Wigan Athletic

We wtorek Wigan Athletic przegrało mecz przed własną publicznością z Aston Villa. Spotkanie było rozgrywane w ramach zaległego meczu Premier League. Wygrana gości sprawiła że zmniejszyli stratę do szóstego w tabeli Manchester City. Teraz tracą do nich tylko jeden punkt. Latics natomiast doznali po raz szesnasty w tym sezonie porażki i ich sytuacja nie wygląda ciekawie. Mają tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.

Od samego początku mecz mógł się podobać kibicom. Co rusz gracze obu ekip stwarzali groźne sytuacje. Już w 11. minucie spotkania Gabriel Agbonlahor umieścił piłkę w siatce. Ta bramka jednak nie była uznana gdyż piłkarz był na pozycji spalonej. Chwilę po tym do bramki trafił Ashley Young. Ten gol także nie został uznany z powodu pozycji spalonej.

W 25 minucie Villans wyszli na prowadzenie.Autorem bramki był James McCarthy który świetnie wykorzystał podanie głową Johna Carew. Jednak goście nie mogli się długo cieszyć z prowadzenia. Już dwie minuty później było 1:1. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najlepiej do piłki wyskoczył Gary Caldwell i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości.

Aston Villa jednak nie mogła pozwolić aby takim wynikiem skończyło się to spotkanie. Jeszcze w pierwszej połowie prawie im sie to udało. na swoim miejscu jednak stał Kirkland który świetnie obronił strzał. W 61. minucie mimo tego że on zawiódł z odsieczą przyszedł Caldwell. Obrońca piłkę zmierzającą do siatki wybił z linii bramkowej. W 63. minucie jednak już nikt nie pomógł bramkarzowi Wigan. Po tym jak Kirkland wybił piłkę przed pole karne James Milner świetnym strzałem nie dał mu szans. Pod koniec swoją szansę miał jeszcze Steve Sidwell jednak nie zdołał tego wykorzystać i mecz zakończył sie wynikiem 2:1 dla gości.