Piwka Panel Piwny:
Reputacja: 1
loleks95 is an unknown quantity at this point
Domyślnie Ula Radwańska w turnieju głównym!!!

Urszula Radwańska wygrała swój trzeci mecz eliminacyjny do turnieju US Open. Pokonała Japonkę Riki Fujiwarę. 6:4 6:3.
Ula była faworytką spotkania z 30-letnią Japonką (nr.201 w rankingu).
Pierwszy set był równy. Urszula przełamała przeciwniczkę w 3 gemie i choć ta walczyła jak mogła to 1 przełamanie okazało się kluczowe dla losu 1 seta, którego Ula wygrała 6:4.
W drugim secie już na początku doszło do przełamania. Ula prowadziła 2:0, ale po chwili rywalka wyrównała mecz na 2:2. Rywalka utrzymała swój serwis i prowadziła w tym secie 3:2. Jednak to było wszystko na co stać było Japonkę. Do końca meczu gemy zdobywała już tylko Polka, która wygrała tego seta 6:3.
Mecz trwał 74 minuty. Polka nie miała większych problemów w tym meczu.
Ula popełniła 2 podwójne błędy serwisowe a rywalka 6. Natomiast w asach 1:0 wygrała 30-latka. Pierwszy serwis Uli był na poziomie 56% przy 58% rywalki. Natomiast to Ula wygrywała dużo więcej punktów po swoim pierwszym i drugim serwisie.
Urszula Radwańska broni 100pkt za ubiegły turniej. Zdobyła już 60pkt za kwalifikacje i 5pkt za turniej główny. Jednak, aby awansować do 2 rundy będzie musiała pokonać...swoją siostrę Agnieszkę. Panie rywalizowały 2 razy i każda wygrała po 1 meczu. Jednak faworytką będzie Isia.

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

. W ogóle mecz był dobry, ale ja najczęściej jako kobieta zwracam uwagę na takie rzeczy