Piwka Panel Piwny:
Reputacja: 1
loleks95 is an unknown quantity at this point
Domyślnie Agnieszka lepsza w pojedynku sióstr

Agnieszka Radwańska pokonała swoją młodszą siostrę Urszulę podczas 1 rundy turnieju US Open. Isia nie miała większych problemów z pokonaniem siostry. Starsza o 1.5 roku Agnieszka potrzebowała 83 minut, aby pokonać rywalkę. Bardziej utytułowana Polka była faworytką bukmacherów i większości kibiców w Polsce i nie tylko.
Agnieszka bez problemów wygrała 1 gema a w 2 przełamała Ulę. Ta jednak odpowiedziała szybkim rebreakiem. Jednak w kolejnym ponownie nie utrzymała podania i Aga prowadziła już 3:1. Ula jeszcze chciała walczyć doszła starszą siostrę na 2:4, ale to wszystko na co było ją stać w tym secie. Przy stanie 5:2 dla Agnieszki Urszula straciła swój serwis i przegrała 1 seta 2:6. Agnieszka objęła prowadzenie 1:0 w setach.
Druga partia należała do Isi od początku. Szybko wyszła na prowadzenie 3:0 i 4:1. Ula wygrała swój serwis i następnie przełamała Agę i było już tylko 4:3 dla tegorocznej tryumfatorki turnieju w Carlsbad. Ula nie utrzymała swojego serwisu, a następnie swoim podaniem Agnieszka zakończyła mecz. 2 seta wygrała 6:3. Cały mecz 6:2 6:3.
Było to 3 spotkanie sióstr i 2 wygrane przez Agnieszkę.

Domyślnie

a dlaczego nikt nic nie pisze o sukcesie Agnieszki sprzed kilku dni. Jakby nie było 2 miejsce w wielkoszlemowym finale to wręcz legendarny wyczyn! Pewnie latami będzie on przez komentatorów i redaktorów sportowych przypominany, no chyba że kiedyś go Agnieszka wygra