Reputacja: 1
loleks95 is an unknown quantity at this point
Domyślnie US Open dzień 2 kobiety

We wtorek odbyły się ostatnie mecze 1 rundy kobiet w US Open.
Caroline Wozniacki grała z Nurią Llagosterą Vives. Wygrała 6:3 6:1. Pierwszy set było zacięty tylko na początku. Wozniacki szybko zdobyła breaka i wygrała seta 6:3. W 2 rywalka grała słabo. 3 razy straciła podanie i przegrała 1:6.
Victoria Azarenka nie dała szans Johannie Larsson. Wygrała 6:1 6:3. Pierwszy set był bez historii. W 2 Szwedka prowadziła 2:1. I to wszystko na co było ją stać. Przegrała 3:6 i cały mecz 0:2 w setach.
Serena Williams zmiotła z kortu Serbkę Bojanę Jovanovski 6:1 6:1. Rywalka Amerykanki grała nieźle, ale za słabo na Williams. Przegrała w niecałą godzinę.
Ana Ivanović wygrała z Ksenią Pervak 6:4 6:2. Tylko w 1 secie były emocje. Rosjanka prowadziła 4:2, ale przegrała 4 gemy z rzędu i tym samym seta 4:6. W 2 Serbka dała rywalce ugrać tylko 2 gemy.
Do wielkiej sensacji doszło w meczu Na Li z Simoną Halep. Chinka po raz 2 z rzędu odpadła w 1 rundzie US Open. Rumunka wygrała 7:5 6:2. Zwycięzczyni tegorocznego French Open i finalistka Australian Open tylko w 1 secie toczyła wyrównaną walkę. W 2 zabrakło jej sił i przegrała z dużo niżej notowaną rywalką.
Do 2 rundy awansowały jeszcze m.in. Jelena Janković, Francesca Schiavone, Vania King, Andrea Petkovic, Svetłana Kuznetsova, Roberta Vinci i Anqelique Kerber, która będzie rywalką Agnieszki Radwańskiej w 2 rundzie.

Domyślnie

No i na US Open mamy klapę. Wydawało się że w końcu i w Polsce narodził się klasowy tenisista zdolny do wielkich rzeczy. Tymczasem pierwsza runda, lichy przeciwnik i 0-3. Podobno przeszkodą była doznana na treningu kontuzja pleców. Nie mam podstaw by nie wierzyć że tak faktycznie było tylko coś ta Polska jest pechowa. Ile to już razy było że w naszym zawodniku w jakiejkolwiek dyscyplinie pokładano spore nadzieje i dochodziło do klapy, tłumaczonej później właśnie problemami zdrowotnymi, a to takimi które objawiły się podczas zmagań, albo tuż przed nimi albo w okresie przygotowawczym. W każdym razie szkoda, może Agnieszka Radwańska chociaż nie zawiedzie