Piwka Panel Piwny:
Reputacja: 1
Marcin Hejnowicz is an unknown quantity at this point
Domy郵nie Hokej: Polacy pokonali W這ch闚

Polscy hokei軼i przebywaj帷y na zgrupowaniu we W這szech pokonali tamtejsz reprezentacj 2:0. Tym samym Polacy udanie zrewan穎wali si za niedawna pora磬. Zwyci瘰two jest udan prognoza dla naszych reprezentant闚 przed zbli瘸j帷ymi si Mistrzostwami 安iata I Dywizji, kt鏎e za kilka dni odb璠 si na Ukrainie.

Polacy w 15 minucie spotkania obj瘭i prowadzenie. W這skiego bramkarza zmusi do kapitulacji Krystian Dziubi雟ki. Wynik nie uleg ju zmianie do przerwy i w lepszych humorach do szatni schodzili nasi reprezentanci. Od pocz徠ku drugiej ods這ny lepiej prezentowali si gospodarze, kt鏎ym wyra幡ie zale瘸這 na szybkim odrobieniu strat. Polska defensywa nie da豉 jednak si zwie嗆 i zachowa豉 czyste konto. Druga kwarta zako鎍zy豉 remisem. W ko鎍闚ce trzeciej ods這ny trener W這ch闚 postawi wszystko na jedn kartk. Zdecydowa si na zdj璚ie bramkarza i otwarty atak. Wykorzystali to Polacy i za spraw Miko豉ja υpuski podwy窺zyli prowadzenie.

W這chy - Polska 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
0:1 - Krystian Dziubi雟ki 15'
0:2 - Miko豉j υpuski 60' (do pustej bramki)

W這chy: Bernard (Platè) - Johnson, Ambrosi, Ansoldi, Fontanive, Marchetti - Felicetti, Egger, Watson, Pittis, Iannone - Insam, Hofer, Kostner, Caletti, De Toni oraz Larkin, Traversa, Iori, Runer.

Polska: Odrobny (Radziszewski, nie gra) - Dronia, K造s, Laszkiewicz, S豉bo, Danieluk - Dutka, Kotlorz, Chmielewski, Kolusz, Koz這wski - Bryk, D帳kowski, Bagi雟ki, Pasiut, υpuski - Noworyta, Skrzypkowski, Zapa豉, Urbanowicz, Dziubi雟ki.